.

.

Соларен Полнач - 30000mAh Соларна Енергија Банката со 4 Соларни Панели - PD 18W Тип C Брзо Полнење Надворешни Батеријата Пак, Пренослив Безжичен Полнач со 2 USB Порта/LED Светил

Соларен Полнач - 30000mAh Соларна Енергија Банката со 4 Соларни Панели - PD 18W Тип C Брзо Полнење Надворешни

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

【Висока Моќност Соларен Панел】Моќ банката користи 4 свитлива соларни панели кои може континуирано полнење на соларна енергија банка во сончева светлина. 1.2 Еден (max) тековната текст можете брзо да го надополнува енергијата на соларен полнач.Во комбинација со PD 18 W брзо полнење технологија ви овозможува да уживате во удобноста на полнење насекаде, во секое време. 【PD 18 W Брзо Полнење】Соларен полнач поддржува PD bi-directional брзо полнење.Користење на 9 V / 2 A адаптер може да обезбеди 18 W (макс) моќ, во споредба со другите обичните соларни телефон полначи, ефикасноста на полнење е зголемено за 2 пати, во голема мера намалување на вашиот време на полнење. 【Висок Капацитет Безжичен Полнач】30000m Ah соларен полнач банка со висок капацитет литиум полимер батерија и 10 W безжични полнење функција, погоден за вашето патување.Дополнителни 2 USB и 1 Тип-C излезни порти за полнење 4 уреди истовремено за вашето семејство итни полнење потреби. 【Висок Квалитет на Моќ Банка 】Пренослив апарат школка е направен од сигурен ABS + PC + силикони, на соларен панел е заштитена од кожа завиткување околу периферија.Моќта банка е опремен со итен спасување светлина и компас пешачење тока за да ви овозможи со сите круг на надворешна помош, што ќе ви овозможи да уживате во пешачење и кампување. 【Врвен Квалитет на Тимовите,】 Соларна батерија полнач има положено професионална сертификација на производи и користи интелигентна чип за контрола на полнење и празнење да се заштити моќ банка безбедност.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе ви обезбедиме професионални решенија додека не се задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент