.

.

DIAOD LED Флеш Качи на Таванот Светлина,Таванот Светлина Тела, Совршен за Кујна, Бања, Entryway, и Дневна Соба

DIAOD LED Флеш Качи на Таванот Светлина,Таванот Светлина Тела, Совршен за Кујна, Бања, Entryway, и Дневна Соба

DEN 2150.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за Инсталација : Собранието Потребен, Но Лесно Да се Инсталира како И Сите Монтажа Хардвер И Детални информации за Монтажа Наставни Прирачник вклучени.Добар Квалитет : Избрани Материјали, Роман Дизајни, Прекрасен Бои И Таписерии Изработка, Одличен Квалитет И прифатлива цена.Меѓународни e27 светилки носителот : Користете меѓународни e27 светилка главата, можете Да го користите блескаво светилка, заштеда на Енергија светилка, Led сијалица.Заштеда на енергија : Нежна и светла lamplight, Ниска потрошувачка на енергија, Заштеда на електрична енергија и пари, И долг живот.Применливи место : градина, двор, порта, улица, заедница, entryway, сала, дом, вила, салони, ресторан, хотел, итн.Напон : 110v~240v Whether извор на светлина има светлосен извор : нема светлина source Shade Материјал : Glass Applicable Места : Коридорот / дневната Соба / Спалната соба / Студија / Коридорот / Двор / Ресторан / Кујна / Бања / Влез / Балкон / Хотел / Соба / Изложбена Сала / Storeroom Main поле На Примена : Дома Location Average Услуга Живот : 3000 (H)Светилка Спецификации : E27 Light Код Тип : Заштеда на Енергија Светилка / Led Shade Облик : Тркалезна Shape Irradiation Област : 5㎡-10㎡.

Главните карактеристики

Избор на клиент