.

.

Гранит Ware Отвори Saucepan, 1-Четвртиот

Гранит Ware Отвори Saucepan, 1-Четвртиот

DEN 332.64

Пристапност
Во достапна форма

(F6154, F6156) qt 1, 2 qt, Отворете Saucepans.Совршен за готвење и греење супи, сосови и зеленчук, и врела вода, јајца и повеќе.Порцелански површината со трајни челик јадрото обезбедува одлични топлината.Порцелански површината не е реактивен и ќе не го менува вкусот, бојата или нутритивна вредност на храната.Не користите на стакло cooktops.Метална алатка и машина за миење садови безбедно.Големина На : 1 Четвртиот | Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент