.

.

GYZCZX Quarium Декорација Средини Пештерата Живеење Гребен Риба Резервоарот Смола Корални Аквариум

GYZCZX Quarium Декорација Средини Пештерата Живеење Гребен Риба Резервоарот Смола Корални Аквариум

DEN 4930.08

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна декорација : Одлична за риба резервоарот украси, модел одлуки, терариум, морски аквариуми, мини градина, итн.Подобрување на визуелна жалба : Аквариум декорација ќе додадете повеќе вкус вашиот риба резервоарот и да се направи повеќе убави.Риба играчка : Таа, исто така обезбедува засолниште за вашите риби, ги задоволува потребата за аквариум животни да инстинктивно се најде privacy и надземни покриеност.Боја декорација : избор на боја за појавување на дизајн, лесно да се привлече внимание.Не-токсични материјали : Направен од смола, без мирис и издржливи.Исклучителна декорација : Одлична за риба резервоарот украси, модел одлуки, терариум, морски аквариуми, мини градина, итн.Подобрување на визуелна жалба : Аквариум декорација ќе додадете повеќе вкус вашиот риба резервоарот и да се направи повеќе убави.Риба играчка : Таа, исто така обезбедува засолниште за вашите риби, ги задоволува потребата за аквариум животни да инстинктивно се најде privacy и надземни покриеност.Боја декорација : избор на боја за појавување на дизајн, лесно да се привлече внимание.Не-токсични материјали : Направен од смола, без мирис и издржливи.Опис : Материјал : resin Size : околу 18* 11 * 14cm Функција : Риба резервоарот decoration Package вклучува : 1 * Аквариум Decoration Please овозможи 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.

Главните карактеристики

Избор на клиент