.

.

Студио за Дизајн Дома Шпиц Luxe Вртливата Акцент Стол со Оружје, Гостин/за Јадење/за Статистика, Црн/Сив Чад Помеша Кожа

Студио за Дизајн Дома Шпиц Luxe Вртливата Акцент Стол со Оружје, Гостин/за Јадење/за Статистика, Црн/Сив Чад

DEN 4536.00

Пристапност
Во достапна форма

Кожа.Целокупната Димензии : Беа 25,5" W x 21" D x 35.5" Х. Седиште : 19" W x 19" D x 20" на седиштето на подот.Атрактивни и Издржливи Врзани Кожа Покривање.Метални Нозе Имаат Пластични Нозете за да се Спречи Гребење на Подот.Целосна 360-Степен Зглобот, Лимит на Тежина на -250 lbs.Боја : Црна / Сив Чад Помеша Кожа | Стил : Метални Нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент