.

.

HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за Мачка и Мали Кучиња Молчи Пумпа Милениче Материјали Мил

HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за

DEN 938.40

Пристапност
Во достапна форма

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде.УЛТРА ТИВОК 1.5 Килограми Производителот референца : Големина : Стил : 15 Број на Предмети : 1 Кол : 1 Точка Тежина : 1.5 килограми 【Производ карактеристики 】-Материјал : 1300 ° C, висока температура керамички firin-Тежина : околу 1000 g-Филтрација Нечистотии : Намалување на Шумот Дизајн-должина на приклучен кабел : 1.5 метри-заштита на Животната средина, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија-е Применливо миленичиња : мали домашни миленици како што се мачки, кучиња, зајаци, итн.【Производ пакет 】1* миленичиња вода dispenser6* јаглероден филтер cotton Home Décor : Не само што се обезбедува континуиран проток на храна и вода, но, исто така, компатибилен со секој дом décor стил; Простор за заштеда на стапало е голема идеален за кујни, перење простории, гаражи и други затворени области.

Главните карактеристики

Избор на клиент