.

.

Armen Живеење Панда Јадење Стол во Браун Ткаенина и Орев Дрво Заврши

Armen Живеење Панда Јадење Стол во Браун Ткаенина и Орев Дрво Заврши

DEN 1608.48

Пристапност
Во достапна форма

Средината век модерна и современа но може да се вклопуваат во било кој дизајн обезбедување на поканува централен за вашите гости.Дебела полу цврста перница за да бидете удобно сите-ден долго.Одлично за кујна, трпезариска, домашна канцеларија простори, комерцијални прилагодувања или било животниот простор во вашиот дом.Средно високи отворени врати за да им помогне го задржи твојот грб е поддржано и усогласени.Дрво (орев) надворешност со отворени врати слот дизајн за кул дише седење.Кутија стил со орев акцент на должината на надворешноста на катедрата е и единствен и фаќање на око насекаде во вашиот дом.Овој објект бродови во една кутија, подготвени да се состави без мака со детални инструкции.Боја : Кафена/Орев Заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент