.

.

Safco Производи Важнича Кожа Гостин Стол , Црвена, Здрав Челична Рамка, Stitched Кожа Врати и Седишта, Хром Акценти

Safco Производи Важнича Кожа Гостин Стол , Црвена, Здрав Челична Рамка, Stitched Кожа Врати и Седишта, Хром

DEN 4049.04

Пристапност
Во достапна форма

ДОПИР НА ЕЛЕГАНЦИЈА.Safco Важнича Кожа Гостин Стол карактеристики едноставен, но елегантен дизајн кој го меша во канцеларија, рецепција и лоби области со леснотија.Стол карактеристики декоративни крои и хром акценти на знаци кои може да додадете еден допир на елеганција на вашиот ентериер.ЕРГОНОМСКИ СЕДИШТА.На здрав челична рамка и поместена, санки во облик на оружје подобрување на стол е ергономски бенефиции.ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ.Гостин стол може да се чистат со мека, сува крпа за да се обезбеди тоа изгледа како ново за годините што доаѓаат.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ.Производ димензии : 21 1⁄2"W x 23"D x 31 3/4"Х Тежина капацитет : 250 кг.ШТИТИ ПОДОВИ.Црна најлон кат глајд модели помогне да се заштитат подови од видливи се носат.Safco Важнича Кожа Гостин Стол карактеристики едноставен, но елегантен дизајн кој го меша во канцеларија, рецепција и лоби области со леснотија.Оваа прием стол вклучува stitched кожни седишта и хром акценти дека додадете еден допир на елеганција да било оркестарот.На здрав челична рамка и поместена, санки во облик на оружје подобрување на стол е ергономски бенефиции.Стол може да се чистат со мека, сува крпа за да се обезбеди тоа изгледа како нов многу години да дојде.

Главните карактеристики

Избор на клиент