.

.

Kuryakyn 5764 Мотоцикл Нога Контрола: Фантомска Сопирачките на Возилото Подлога за 2014-19 Индискиот Мотоцикли, Хром

Kuryakyn 5764 Мотоцикл Нога Контрола: Фантомска Сопирачките на Возилото Подлога за 2014-19 Индискиот Мотоцикли,

DEN 1658.88

Пристапност
Во достапна форма

Директна замена за Индиски модел на акциите сопирачките на возилото подлога.Напнат уште модерен дизајн има остри аголна линии во комбинација со квалитетот A380 алуминиум покажување на lustrous хром финиш и EPDM гума внесува понуди супериорен влечење дека ќе не зацврстуваат, пукнатина или носат со текот на времето.Тоа треба да биде на врвот на својата "мора да има" листа.Вклучува (1) Хром сопирачките на возилото подлога; предложи алатки за инсталација (не се вклучени) : приклучок за поставување, ratchet и хексадецимален клуч сет.Компатибилен со Индиски модели : '14-'19, (исклучува '18-'19 Chieftain, '19 Chieftain Темен Коњ и '15-'19 Скаут).Боја : Хром.

Главните карактеристики

Избор на клиент