.

.

Shiwaki Универзален Мотор Телефон Handlebar Планината Носителот USB Полнач за 3.5-6 Инчен - Црна

Shiwaki Универзален Мотор Телефон Handlebar Планината Носителот USB Полнач за 3.5-6 Инчен - Црна

DEN 1898.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Метал.Шок-апсорбирање на силиконски силна печ, парична казна намалување, може точно да се опремени за да се спречи директен помеѓу површината на телефонот и застане, заштита на телефонот, играат улога во шок апсорпција, не.Заградата телескопски опсег е 60-100mm широк, универзал за 3,5-6 инчен мобилни телефони.Инструментот е фиксна, и тоа не може да се разнишаат без паѓа надвор.Фиксната позиција на заградата усвојува инструмент фиксна дизајн, кој е цврсто заклучени во автомобил и не ќе падне лесно.Оксидација анодна боење, целосна и светла боја, ниту избледи, отпорност на корозија, оксидација отпор.Опис : - Заградата телескопски опсег е 60-100mm широк, универзал за 3,5-6 инчен мобилни телефони. - Шок-апсорбирање на силиконски силна печ, парична казна намалување, може точно да се опремени за да се спречи директен помеѓу површината на телефонот и застане, заштита на телефонот, играат улога во шок апсорпција, не. - Инструментот се фиксни, и тоа не може да се разнишаат без паѓа надвор.Фиксната позиција на заградата усвојува инструмент фиксна дизајн, кој е цврсто заклучени во автомобил и не ќе падне лесно. - Оксидација анодна боење, целосна и светла боја, ниту избледи, отпорност на корозија, оксидација отпор.Спецификација : - Материјал : Metal Size Табела : Прибл.50x100 mm/2.0x3.9 inch Package Вклучува : 1 го Поставите Телефонот Носителот GPS Планината+USB Charger Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Главните карактеристики

- Material:
Metal
Size Chart:
Approx.50x100 mm/2.0x3.9 inch :
Package Includes:
1 Set Phone Holder GPS Mount+USB Charger :
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. :
Thanks for your understanding and attention. :
Wish you a pleasant shopping experience! :
Избор на клиент