.

.

Замена Лого, HN0912 Имајќи Без Кафез (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести Лежишта 2ith Отвори Завршува HN 0912 91312 mm

Замена Лого, HN0912 Имајќи Без Кафез (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести Лежишта

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет , Заменете го вашиот скршени или нефункционален еден.Снабдување квалитет гаранција со професионална услуга.Со цел зачувај вашето време ,ве Молиме проверете со вашиот број на моделот пред да нарачате.Висок квалитет , Заменете го вашиот скршени или нефункционален еден.Целосна дополнуваат подготвени куп игли валчести лежишта имаат максимален број на игла ролки и затоа нудат крајно високо оптоварување на капацитет на носивост во рамките на многу мал дизајн плик.Сепак, нивната употреба при високи брзини е ограничен.Материјал : STEELModel Број : HN 0912 Torque Капацитет : Без Cage Surface Грубост : Ra 0.05 Премази : Хром Steel Structure : Игла roller Return може да биде губење време.ве молиме потврдете го објектот пред да нарачате.Ако сте примиле скршени, оштетен објект.бесплатни го замени.

Главните карактеристики

Избор на клиент