.

.

DKLGG Преносни Масажа Табела 2 Пати Масажа Кревет 84 Инчи Прилагодливи Спа Кревет за Терапија Тетоважа Салон Спа Обраснат Лекување на Дрвени Преклопен Масажа на Маса W/

DKLGG Преносни Масажа Табела 2 Пати Масажа Кревет 84 Инчи Прилагодливи Спа Кревет за Терапија Тетоважа Салон

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Премиум услужни и Удобност】масажа маса има 4cm дебели сунѓерот, ви дава меко и удобно искуство.Тоа е покриен со трајни ПВЦ кожа, која има добра еластичност, вода и масло отпор.Нозете на масажа табела се направени од високо-квалитет дрво и можат да доведат до 500 фунти на тежината на спа табела. ????【Целосно Опремена Масажа Табела】Нашите масажа табела е преполна со секоја функција се потребни за професионална масажа терапевти и на домашните корисници слично.Своите мулти-цел дизајн е погодна за домашни масажа, во спа масажа, физикална терапија, акупунктура, и повеќе.Прецизност стокмено и лесно да се складирани и транспортирани, оваа маса е совршен прилог на вашиот дом или патување масажа бизнис. ????【Ергономски Структура】На количка за спа кревет.Кога ќе се постават на масажа кревет за назад масажа, може да се стави својата рака на рака, палети да се одморат.Или кога ти само лежеше на кревет за масажа, може да се стави вашите раце и столовите.Покрај тоа, постои еден мал празен простор во кревет може да се користи за некој кој е краток и тенки ставање на неговото/нејзиното лице. ????【Прилагодлива Висина Дизајн】може да се прилагоди на висината на оваа количка за масажа кревет со притискање на knob според вашите потреби.Висина на масажа табела може да се прилагоди од 23.6 инчи да 32.6 инчи.Едноставно приспособување на висина на дршката метод овозможува masseurs лесно да се користи бањата кревет да работат подобро. ????【Лесно да се Постави】, Поради неговата количка за дизајн, ако сакате да/не сакате да го користите, вие може да ги поставите и да го затворите спа кревет лесно.Отворање на случајот и ќе видите на кревет со нозете во внатрешноста, како и други додатоци.Се повлече нозете надвор и прилагодете ги на висина што треба, и потоа ставете потпирачи за глава, рака палети и две потпирачи за раце во положба.Конечно, ќе добиете професионална и удобен кревет за масажа!. - Тоа е погоден за домашни масажа, во спа масажа, физичката терапија и повеќе, што исто така е совршен прилог на вашиот дом или патување масажа бизнис.Идеални за професионални терапевти, терапија на студентите, и на домашните корисници слично.

Главните карактеристики

Избор на клиент