.

.

Брзо Прашка дух пакостник Игра 2 во 1 Мраз Топката Воздух Хокеј Игра, Дрво Конкурентна Маса и Топката Катапулт, Браник Шах Дете Интерактивна Игра 2 Плеер Прст Хокеј н?

Брзо Прашка дух пакостник Игра 2 во 1 Мраз Топката Воздух Хокеј Игра, Дрво Конкурентна Маса и Топката Катапулт,

DEN 205.44

Пристапност
Во достапна форма

【Брзо Прашка дух пакостник Игра】брза песна умешност игра, стратегија игра.Одлична игра на табла за да се игра и да поминуваат квалитетно време со семејството и пријателите.Цврсто дрво рамка и дрвени игра парчиња компактен доволно за да се носат. 【Спортски Игра на Табла】Идеален за социјални активности со семејството и пријателите!Децата може да се играат игри со пријателите, на кои може да им помогне да се добие, заедно повеќе хармонично, и исто така подобрување на децата смисла на конкуренцијата. 【Како да се Игра】Тоа е игра 2 плеер, па ве молиме да ги поканите еден другар!Место пет пакови на секоја страна на одборот.Играчот користи еластична јажето за стартување на хокеј на мраз топката и да помине низ целта.Потоа рефил и пука како е можно поскоро.Кој не се расчисти сите хокеј прво ќе победи. 【ЗАБАВА ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО】 Работел право надвор од кутијата.Двете деца и возрасни, сте сигурни да имаат многу забавно – одличен подарок за малите и расте пријатели слично.Погоден за детските градинки и семејства. 【Лесно да се Постави】 : Нема батерии се потребни.Само да излезе на табла и игра со него со семејството и пријателите.Кога ќе завршиш во игра, едноставно близина на маса и тоа ќе се претвори во убаво кутија која ги зачувува сите на пакови.Место пет пакови на секоја страна на одборот.Стартување на пакови како најбрзо што можеш преку портата во средината.Играчот без пакови на неговата страна е супер победник.Систем на 3 игри и 2 победи, може да се усвои.Оваа игра е интензивна брза игра за семејството и млади и стари.Можете исто така да го донесе надвор кога имате компанија партија, семејството партија.Оваа хокеј прашка дух пакостник игра ќе ги забавуваат двете деца и возрасни.Нејзиниот совршен подарок за секој одмор или роденден.Не бодлив, нема мирис.Суштината на играта е да се користи на гумени бендот да се вози вашиот подлошки на ривалите полето, низ мала дупка.Во време кога сите 10 топката беа на enemys поле-ти.Детето ќе се допаѓа играта и возрасни, исто така.

Главните карактеристики

Избор на клиент