.

.

Нијагарините 2 К. Г. TiAlN Агол Радиус ХСС КРАЈОТ Мелница 6 FL 89149 Доведе=10.882 2.0 - MB1748AC1

Нијагарините 2 К. Г. TiAlN Агол Радиус ХСС КРАЈОТ Мелница 6 FL 89149 Доведе=10.882 2.0 - MB1748AC1

DEN 2284.80

Пристапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDEND МЕЛНИЦА.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : 2"ЦЕНТАР ЗА СЕЧЕЊЕ?NOSHANK ДИЈАМЕТАР : 2"ДОЛЖИНА НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 6 3/4 LOC9 3/4 OALMANUFACTURER / БРЕНД : NIAGARATHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB5-3-6-8.

Главните карактеристики

Избор на клиент