.

.

TTCR-II Педалата Опфаќа Компатибилен со Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 П7 П8 SQ5 SQ7 SQ8 TT TTRS и за Порше Macan, Не Вежба Против Пролизгување Алуминиум-Легура Кочница и Гас Педалата Подлога (Auto

TTCR-II Педалата Опфаќа Компатибилен со Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 П5 П7 П8 SQ5 SQ7 SQ8 TT TTRS и за Порше Macan,

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен Возило на Педалата Опфаќа : Тоа е компатибилен со Ауди А4 А5 2014-2021 A6 П5 2014-2020, О7 2013-2020, A8 2012-2020, SQ5 2018-2020.(Само со Автоматски Менувач).Напредни Материјали : Педалата опфаќа доаѓа со алуминиум-легура од не ' рѓосувачки челик и црна не се лизга гумени, која може да биде долга-терминот се користи и еколошки.Против Пролизгување и Отпорност на Абење : се појавува да гумени ленти на површината на возилото плоча, која ефикасно спречува лизгање додека возите, исто така ја подобрува на возачко искуство.Одлична Процес : Има одлични жица-цртање третман и јасни линии жито на површината на возилото плоча, која го подобрува сјај степен и визуелен ефект во внатрешноста на автомобилот.Лесен за Инсталација : Нема вежба е потребно.Тоа треба да се отстранат постојните гума од сопирачките на возилото да инсталирате нов сопирачките на возилото маска, тогаш вие само треба директно да инсталирате нов педалата за гас маска.Повеќе информации може да се нарече инсталација настава во производот слика.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој е фирма, цврсти и издржливи.Доаѓа со надградена анти-лизга гумени ленти, кој осигурува подобро безбедност додека го возите.На возилото опфаќа се дизајнирани и произведени врз основа на оригиналните на возилото, совршено се вклопува и корисни.Не вежба на инсталацијата, која ќе биде лесно за вас да го инсталирате.Нема лого или збор на алуминиумски педали плоча.Тоа овозможува да бидат побезбедни додека возите автомобил.Исто така, на задната гума е анти-стареењето, отпорност на абење и подобро да ги амортизира.

Главните карактеристики

Избор на клиент