.

.

година Topps Тиер Еден #BOA-GSE Corey Seager Заверена Autograph Бејзбол Дебитант Картичка – Само 149 направен!

година Topps Тиер Еден BOA-GSE Corey Seager Заверена Autograph Бејзбол Дебитант Картичка – Само 149 направен!

DEN 1017.60

Пристапност
Во достапна форма

Уверение Autograph.Службен Дебитант Картичка.Само 149 направени.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во заштитен врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2016 година Topps Тиер Еден Збег Autographs #BOA-GSE Corey Seager Заверена Autograph Бејзбол Дебитант Картичка.Сериски нумерирани до 149, што значи само 149 на овие картички постои!Во близина на Нане да Нане состојба.Акции на фотографијата е прикажано.

Главните карактеристики

Избор на клиент