.

.

30PCS Мини дрвена лажица, Мини бања лажица сол, дрвени бонбони лажица, перење прав лажица Лажица Поставите Бебето Лажица(3 инчи долго)од sansheng

30PCS Мини дрвена лажица, Мини бања лажица сол, дрвени бонбони лажица, перење прав лажица Лажица Поставите Бебето

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакувањето вклучува : 30 КОМПЈУТЕРИ Мини дрвена лажица.Димензија и должина : околу 7.5 cm(3inch).Со лажица во устата е околу 2.4 cm(0.9 инчи) широк.Природно дрво, со висок квалитет.Одлична алтернатива за да пластични лажици.Дрвени лажици се необработени дрво кое може да се користи за бои, боење или декорација.Се украсуваат нив и вратоврска нив да домашна подарок може да.Погоден за мирудии, млеко, чај, зачини, брашно, шеќер, сол, итн.Бројот на Елементи : 30.

Главните карактеристики

Избор на клиент