.

.

Paderno World Cuisine 12 3/4 инчи до 6 1/4 инчи Поликарбонат Хотел Храна Пан - 1/4 (длабочина: 6 инчи)

Paderno World Cuisine 12 3/4 инчи до 6 1/4 инчи Поликарбонат Хотел Храна Пан - 1/4 (длабочина: 6 инчи)

DEN 629.76

Пристапност
Во достапна форма

Поликарбонат.NSF Одобрени.Професионален квалитет.Индустриски стандард големини.Трајни и тешки-должност.Ова се 12 3/4 инчи до 6 1/4 инчи поликарбонат хотел храна пан е стандардна големина која се вклопува во универзална полици, греење елементи и прошетка во ладилници.Овој стандард беше наменет да ги образложиме на работните процеси во прехрамбената индустрија операции со создавање на високо ниво на компатибилност на кујната опрема.На Палермо серија е дел од лоза на садови повеќе од 80 години.Тоа е NSF одобрени.

Главните карактеристики

Избор на клиент