.

.

Голем Мемориска Пена Нога Усогласување Перница за Странични Прагови, Беж - со Dreamsweet

Голем Мемориска Пена Нога Усогласување Перница за Странични Прагови, Беж - со Dreamsweet

DEN 1161.60

Пристапност
Во достапна форма

Одржување на бутовите удобно освен - совршени за страна-прагови.Одржување на колкот и коленото алинеи - намалување на колковите и долниот дел на грбот и болки.Одржување на колкот и коленото алинеи - намалување на колковите и долниот дел на грбот и болки.Мека Velour перница случај е пренослив и се перат.Dreamsweet нога перница држи бутовите и колковите совршено подреден во средина кога се спие на страна, особено за странични прагови.Перница им помага на двете нозе одржување на нивната удобност проред, така што не се намали на врвот на други.Голем притисок олеснување за добро ноќно спиење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент