.

.

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Вртење Insert, 123, ТМ Chipbreaker, CT525 Одделение, Необложени, N123H2-0400-0008-ТМ, 0.0315 Агол Радиус (Пакување од 10)

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Вртење Insert, 123, ТМ Chipbreaker, CT525 Одделение, Необложени, N123H2-0400-0008-ТМ,

DEN 1855.20

Пристапност
Во достапна форма

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Вртење - Coro Cut.Инсерти Coro Cut 1-2 и 3 / Coro Cut 1-2, Претворајќи Медиум Храна (-ТМ).Земја на потекло : Јапонија.

Главните карактеристики

Избор на клиент