.

.

uxcell a16011600ux0474 100mm Долго Mangetic Два Начини Дупчиња Филипс Шрафцигер Битови Сива 10Pcs,

uxcell a16011600ux0474 100mm Долго Mangetic Два Начини Дупчиња Филипс Шрафцигер Битови Сива 10Pcs,

DEN 323.76

Пристапност
Во достапна форма

Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 10 x Две Начин Шрафцигер Малку; Име на Производ : Две Начин Шрафцигер Малку.Тежина : 237g; Диск Тип : Рамно/Дупчиња, Филипс; Окно Големина : 6.3 mm/1/4".Малку Големина : 6mm/0.24"; Карактеристики : Магнетни.Главната Боја : Сива; Батеријата Се Вклучени : Нема.Вкупна Должина : 100mm/4"; Раководител Тип : PH2. Овие шрафцигер битови се двојно заврши дизајн, кои се карактеризираат со дупчиња малку 6mm w Филипс битови 6mm.Магнетни функција за лесно и практично користење.Моќна и силна вртежен момент за машина за поправка на употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент