.

.

SUAVELL Дебели Паричници за Мажи. Карбонски Влакна RFID Mens Паричникот w Пари Клип. Тенок, Минималистички Алуминиум Кредитна Картичка Во Држачот

SUAVELL Дебели Паричници за Мажи. Карбонски Влакна RFID Mens Паричникот w Пари Клип. Тенок, Минималистички Алуминиум

DEN 550.80

Пристапност
Во достапна форма

Намали со достоинство, со Suavell.1 оз!Тоа е цврсти за да се заштити картички, но со микро-flex, па тие не попуштат од повтори седи.И да се запре вашите панталони добивање на дупки во џебовите, ние заокружува и полиран секој агол супер мазна.Се МИНИМИЗИРА, ДА се ЗГОЛЕМИ : се Спаси од "назад-џеб" на грбот, пред џеб рефус, и да го блокира картичката читатели сите во еден urbane минималистички паричник.Не можете да го направите ова на карбонски влакна паричникот, но можете да го стори тоа, на оваа една!Suavell Тенка Паричници за Мажите се исто така опфатени со нашиот 12-Месечна Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент