.

.

Патување Накит Кутија Сомот -2 Слој Накит Патување Случај Earring Организатор Кутија со Огледало-Кадифен Кутија за Накит за Жените Совршен Подароци за Деверуша Невест?

Патување Накит Кутија Сомот -2 Слој Накит Патување Случај Earring Организатор Кутија со Огледало-Кадифен Кутија

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Преносни големина : патување накит кутија димензии 6.29 x 4.33 x 2.08 инчен; преносни накит случај организаторот погоден за патување со за секоја прилика, да ја стави во вашата торба и лесно достапни во вашиот дом.Пластовидно двојно-layer дизајн кој организира сите видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени, ѓердани, итн. 3 куки на внатрешноста на врвот капак за да се откажам ѓердани; Еластична дното торбичка има ѓердани во место и го спречува доделување и заплитане.Метален затворач за лесно отворање и затворање.Удобен накит организатор што ги држи тони накит уредно организирани на едно место, велат збогум на преполни салон.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ОПЦИЈА - Ова патување накит кутија е најдобар подарок за Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Мајката, Божиќ, или Свадба.Да најдете само право накит складирање, прво се преземат акции за вашата колекција.Накит кутија спречува ѓердани и нараквици од заплитане.Изгледот на внатрешноста на накит организатор кутија е двоен слој,долниот дел има 7 прстен ролни и 2 отстранлив прегради за ѓердани, прстени,белегзии, обетки,приврзоци, се движи dividers да се создаде сопствени проред да се приспособат на различни големини на накит.На дното област вклучува 2 парчиња отстранлив dividers,можете да се движите divider за да креирате сопствени проред да се приспособат на различни големини на jewelries.Оваа мала кутија за накит има огледало за да се направи копија и да носат прибор во секое време и насекаде.Стилски quilted накит случај ви држи добро расположение во патувањето.На jewlwey случај организаторот користиме високо квалитетни италијански кадифени ткаенини, мека и најлуксузниот и носат-отпорни; мека внатрешна обвивка им помага на заштита на вредните предмети и накит од прашина, отпечатоци од прсти, гребење и оштетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент