.

.

Graintex AD2539 4 Pc 14 Џеб Framers Алатка Појас Амбасадорот Серија

Graintex AD2539 4 Pc 14 Џеб Framers Алатка Појас Амбасадорот Серија

DEN 4559.76

Пристапност
Во достапна форма

ЧЕКАН НОСИТЕЛОТ & МЕРЕЊЕ ЛЕНТА НОСИТЕЛОТ : тешки-должност стандардна големина челик чекан носителот и стандардна големина метал мерење лента држачот.Двојно stitched и засилен на сите стрес поени.Оваа алатка појас може да се користи за повеќе проекти како што се столарија, работа, работа во градината, гаража проекти, electricians, изградба, итн.Ова рачно изработени појас доаѓа со suspender куки и двојно игли валчести тока со прилагодливи 3 поместена кожен појас за дополнителна удобност што можат да се соберат до половината големина од 28 до 50 . 3 средни џебови кои можат да се вклопат ноктите, средни tools, и 9 мали џебови за screwdrivers, пенкала, моливи, комунални нож, и други минијатурни сетови.Сите наши производи се дизајнирани и произведени од страна на високо професионални искусни квалификувани занаетчии. 2 големи главниот џебови, 3 средни пред џебови, и 9 мали џебови.е едно семејство во сопственост на компанијата, основана во 2005 година и има производна единица во Индија.Додатоци вклучуваат 1 челик чекан носителот кое одговара на сите стандардни чекани и 1 тешки метали мерење лента клип на торбичка.Оваа конкретна серија се третира со екслузивно квалитетот на хемикалии и масла за дополнителна издржливост и сила на Оваа исклучителна алатка појас се состои од четиринаесет џебови за дополнителна погодност, алатка ремен сет има 3 кожен појас и алатка пошта може да се приспособат како што е потребно.Исто така, алатка пошта имаат широк појас тунелот слот кои можат да се приспособат како што е потребно за на појас.На кожен појас има 2" двојно игли валчести тока и со 4 подвезици куки.PRY БАР НОСИТЕЛОТ & БРЗИНА ПЛОШТАДОТ НОСИТЕЛОТ : се Состои од кожа pry бар држачот за монтирање на сите стандардна големина pry барови.Сите наши производи се опфатени со црна позлатен хардвер и силно двојно stitched на секој стрес точка со засилен заковки да се обезбеди трајност е потребно во полето.Џебовите се лесно достапни, оваа алатка појас може да се користи во голем број на повеќе други користи на работното место или дома.Овој производ ќе се направи одличен подарок за пријателите, семејството и најблиски.Тоа ќе го направи внимателен, траен подарок за секој и секого.Секој од нашите производи се уникатно настанати со тешки материјали за здрав заврши за полесна пристапност, дополнителните долговечноста, и пофини предност.

Главните карактеристики

Избор на клиент