.

.

1InTheOffice Индекс на Картичка Кутија 3x5 Индекс Карта Носителот 3x5, 400 Капацитет (2 Парчиња)

1InTheOffice Индекс на Картичка Кутија 3x5 Индекс Карта Носителот 3x5, 400 Капацитет (2 Парчиња)

DEN 1476.00

Пристапност
Во достапна форма

Идеална за дома, канцеларија или училиште use - удобен големина на екранот на вашиот монитор или слајд во некоја фиока.Здрав и пластовидно полипропилен пластични индекс на картичка во држачот со предвремени затворање капак.Продавница и архива рецепти, фотографии, приходи, купони, на флашкарти и повеќе.Издржливи пластична конструкција; Црна.Вграден-во сртови се задржи картички стои.Се вклопува до 400cards по случај 9.2 x x 5.7 5.6 Инчи, 3x5 индекс на картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент