.

.

MYao Магнетни Безжична Енергија Банка, 15W Безжичен Пренослив Полнач за Телефон 10000mAh, 4 Излез PD 20W, КК 18W Мобилен Телефон Батеријата Пак е Вграден во Ѕидот Полнач за iPhone, i

MYao Магнетни Безжична Енергија Банка, 15W Безжичен Пренослив Полнач за Телефон 10000mAh, 4 Излез PD 20W, КК

DEN 1548.00

Пристапност
Во достапна форма

4 во 1 Магнетна Моќ Банка : High-speed ѕид полнач и пренослива батерија за snap-и-оди во еден компактен пакет.10000m Ah пренослива батерија полнач, ѕид адаптер за полнење, безжични и магнетни адсорпција 4 во 1. -Со голема Брзина на Полнење : Кога во пренослив апарат на владата, 20 W Моќ Испорака, 18 W Брзо Полнење и 15 W Безжична обезбеди најбрз можен полнење.Овој безжичен пренослив апарат автоматски може да префрла помеѓу 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W полнење начини во зависност од вашиот уред е моќ потреби.Висок Капацитет Моќ Банка USB-A1 : КК 18 W ;.USB-А2 : 15 W.Излез 2 : USB-A1+USB-А2 (DC 5 V/2 A).Безжична Излез : 15 W.

Главните карактеристики

Battery Capacity:
10000mAh Product Size
Избор на клиент