.

.

Кристофер Најт Дома Хајден Ткаенина Јадење Столици, 2-Компјутери Set, Светло Сива

Кристофер Најт Дома Хајден Ткаенина Јадење Столици, 2-Компјутери Set, Светло Сива

DEN 5982.48

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.Овие јадење столици се одличен прилог на секој дом.Користете ги или како јадење столици или како акцент столици.На versitily на стол е само една од многуте карактеристики, вклучувајќи ги и нејзините тапациран ткаенина со дијамант tufted backrests дека контура на телото за дополнителна удобност.Ќе сакаат овие јадење столици за годините што доаѓаат.Вклучува : Два (2) Јадење Столици.Материјал : Ткаенини (100% Полиестер), Бреза Боја : Светло Сива, Темно Кафена Заврши.Димензии : 21.50 инчи длабоки x 24.75 инчи широка x 35.75 инчи висок.Лесно собранието.Дизајниран со удобност во умот.Издржливи доволно за секојдневна употреба.Стил : Ткаенина | Боја : Светло Сив + Темно Кафеава Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент