.

.

Uheng 5-Pack Јога Вежби Прилагодливи Ремени 8Ft ИЛИ 10Ft со Трајни Д-Прстен за Пилатес & Салата Вежбање Јога Фитнес | Задржете се Претставува, се Водат, Подобрување на Флексиб

Uheng 5-Pack Јога Вежби Прилагодливи Ремени 8Ft ИЛИ 10Ft со Трајни Д-Прстен за Пилатес & Салата Вежбање Јога

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Се РАБОТИ ЗА СИТЕ ОБЛИЦИ & ГОЛЕМИНИ : Нашата Јога ремени се погодни за мажи, жени и деца. Без разлика дали сте почетник, професионален спортист или физикална терапија, оваа високо-квалитетни протега бенд ќе ви помогне удобно подобрување на вашата мобилност и флексибилност и да се намали ризикот од повреда.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 5 Packs 1.100% памук рака, исто така, е машина перат за лесно чистење, дури и по sweatiest на практики. - Поради дебелина на материјалот ќе се држи цврсто да ви даде доверба да се прошири во нови и повеќе предизвик јога пози.Погоден за сите облици и големини : Нашата јога појаси се погодни за мажи, жени и деца.Пакетот Вклучува - 5 X Јога рака Uheng 5-Pack Јога Вежби Прилагодливи Ремени со Трајни Д-Прстен за Пилатес & Салата Вежбање Јога Фитнес Држете се Претставува, се Водат.Да се осигураме дека нашиот рака трае таа е направена од дебел памук дека ќе омекне текот на времето со миење и редовна употреба.5" X 8 FT ИЛИ 1.Вежба протега рака е совршен за почетници за да се поврзете во основните пози.5" X 10 FT долго мека памучна рака со премиум метал Д-прстени. 100% НЕ-ТОКСИЧНИ И БЕЗБЕДНО ДА го КОРИСТИТЕ : Ние веруваме во креирањето на врвен квалитет еко-пријателски производи кои се безбедни за вашето тело, ум и дух.Карактеристики - Дебели и цврсти, Јога рака е направен од 100% памук со долготрајни цврст метал d прстените околу циклус на едниот крај.Работи совршено за текот на мат ставови или стои оние.

Главните карактеристики

Избор на клиент