.

.

Нови Тркала Кожата Опфаќа Вклопува 2015-2019 Ford F-150 XL / XLT ; Измамник (R); 17 Инчен; 6 Зборуваше; Хром Позлатен; Пластични; Сет од 4; Не се Компатибилни со Челични Тркала

Нови Тркала Кожата Опфаќа Вклопува 2015-2019 Ford F-150 XL / XLT ; Измамник (R); 17 Инчен; 6 Зборуваше; Хром

DEN 2640.00

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : ЦГИ Резервни Делови (IMP387 X).Одговара Модел Години : 2015-2019 Ford F-150 XL / XLT.Холандер # 3995. ИЗМАМНИК (R); 17 Инчен; 6 Зборуваше; Хром Позлатен; Пластични; Сет Од 4; Не се Компатибилни Со Челични Тркала.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со вашето возило пред купување.ЦГИ Измамник тркала кожи се лесен и достапен начин за надградба на трим ниво изглед на вашето возило.Изградена од ABS пластика и avaiable во различни бои, ЦГИ Измамник тркала кожи се едноставни да се инсталира и да се обезбеди години на главата-претворање стил.Пар нив со ЦГИ решетката облоги, огледало опфаќа и врата се справи опфаќа да заврши изглед.Тркала со Дијаметар од (ВО) : 17 Инчен Дизајн : 6 Зборуваше Крај : Хром Позлатен Боја : Сребро Материјал : ABS Пластика Компатибилен Со Челични Тркала : Нема Задржување : Зборуваше Фабрика Центар се Вклопува Во Опфаќа : Да Количина : Поставување На 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент