.

.

Almencla Радиус Дрво Fingerboard Fretboard Секирај Израмнување Пескарење Полиран Блок за производство на Електрична/Акустичната Бас Гитара Luthier Tools - 10inch

Almencla Радиус Дрво Fingerboard Fretboard Секирај Израмнување Пескарење Полиран Блок за производство на Електрична/Акустичната

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Мило страни, удобен зафат, лесен за употреба.Точно точно или промена на fretboards радиус, израмнување инсталиран frets.Издржливи и exquistite изработка.Дрвени Гитара Fingerboard Fretboard Радиус Пескарење Блок Секирај Израмнување Алатка.Материјал : Дрво.Опис : - Дрвени Гитара Fingerboard Fretboard Радиус Пескарење Блок Секирај Израмнување Алатка - Точно точно или промена на fretboards радиус, израмнување инсталиран frets - Мило страни, удобен зафат, лесен за употреба - Трајни и exquistite изработка - Материјал : Дрво - Радиус : 20, 17, 15, 10 Size Табела : Големина : Прибл. 131x7x4mm/5.16x0.28x0.16inch Package Вклучува : 1 Парче Пескарење Блок.

Главните карактеристики

Избор на клиент