.

.

Круг Јасно Трпезариска Маса Заштитник Tablecloth Покрие Маса Врвот Подлога Мат за Стакло Мебел Студија Кафе Мермер Крајот Софа Кревет (1mm Дебели,62.5 инчен Дијаметар)

Круг Јасно Трпезариска Маса Заштитник Tablecloth Покрие Маса Врвот Подлога Мат за Стакло Мебел Студија Кафе

DEN 1533.60

Пристапност
Во достапна форма

Ние обезбедуваме кориснички услуги за производи на било дијаметар големина : ве Молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.???????.Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-18 дена.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Ние обезбедуваме кориснички услуги за производи на било дијаметар големина : ве Молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-18 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент