.

.

DDazzling Жени е 2 xRose Цвет Коса Клипови Fascinator Цвеќиња за Коса Ноктот Додатоци

DDazzling Жени е 2 xRose Цвет Коса Клипови Fascinator Цвеќиња за Коса Ноктот Додатоци

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Страна Ослободување затворање.Рачно изработени објект.роуз (прибл 7cm), роуз (околу 10cm) со цветови и лисја.Одлично за Flamenco класи или Мексикански тема партии!.Многу боја и стил се достапни,направи што повеќе шармантен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Розата коса клипови се совршени за пратилки, свадба партија, или невестата.

Главните карактеристики

Избор на клиент