.

.

Bertech Општа Намена Латекс во Прав за Слободни Прст Cots, 4 Мили Дебели, Мало (Пакување од 1440)

Bertech Општа Намена Латекс во Прав за Слободни Прст Cots, 4 Мили Дебели, Мало (Пакување од 1440)

DEN 576.00

Пристапност
Во достапна форма

Општа Намена Латекс во Прав за Слободни Прст Cots се направени од 4 мили латекс материјал.Тие се во прав слободни, слободен хлор, и сулфур слободни.Тие се навива.Пакувани како 1,440/торба.Мед во боја.Во прав за Слободни Прст Cots, исто така познат како Општа Намена Прст Cots, се направени Степен Целзиусови 4 мили латекс материјал.Тие се во Прав Слободни, валани и се мед боја.Овие прст cots исполнат МИЛИ-STD-105 E за дупки, солза, дамките и Електростатско својства.Тие се спакувани како 1440 парчиња по торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент