.

.

Toshiba Д-KVR20 1080p Upconversion Прогресивно Скенирање DVD±RW/VHS Комбо Рекордер w/HDMI (Црна)

Toshiba Д-KVR20 1080p Upconversion Прогресивно Скенирање DVD±RW/VHS Комбо Рекордер w/HDMI (Црна)

DEN 806.40

Пристапност
Во достапна форма

Toshiba Д-KVR20 DVD RW/VHS Комбо Рекордер Општите Карактеристики : Црна боја.Мулти-формат на ДВД/ВИДЕО снимање и репродукција Еден допир тајмер за снимање.Рекорд до 12 програми во рок од еден месец однапред.Bi-directional синхронизирањето за копирање на VHS да DVD или обратно DV синхронизирањето. 1080p upconversion со вклучени HDMI кабел.Нема потреба да се исфрли од вашиот стар VHS колекција само уште-не кога ќе може да уживаат и VHS и DVD функционалност со овој Toshiba Д-KVR20 DVD + VHS Комбо Рекордер/Играч!Оваа црна DVD рекордер поддржува снимање и репродукција на DVD R и DVD RW дискови, VHS касети, како и репродукција на MP3, WMA, JPEG и Div X датотеки.Bi-directional синхронизирањето ви овозможува да снимате стара VHS копии на DVD или обратно.Исто така може да снима до 12 програми во рок од еден месец однапред, така што никогаш нема да пропуштите вашите омилени шоуа!Со вклучени HDMI кабел, од вас ќе ви се допадне подобрен квалитет на слика со 1080p upconversion.D-KVR20, исто така, има селективен прогресивно скенирање на владата за поголема резолуција на слика и помалку слика треперење за време на репродукцијата.Дали сакате да ја префрлите стари семејни видеа од VHS да DVD и лесно да ги споделите со роднини, или едноставно имаат 2-во-1 плеерот за гледање VHS касети и DVD дискови, на Toshiba Д-KVR20 DVD + VHS Комбо Рекордер/Играч е совршено решение.Цел денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент