.

.

Homdock 14 Инчен Метал Платформа Кревет Рамка/Здрав Силен Челик Структура 3000 кг Тешки/Бучава Слободни/None Лизга Душек Фондацијата/Не Кутија Пролет Потребните/Црна Заврш

Homdock 14 Инчен Метал Платформа Кревет Рамка/Здрав Силен Челик Структура 3000 кг Тешки/Бучава Слободни/None

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

[Солидна здрав кревет рамка] 100% висок квалитет, тешки метали направени се комбинираат заедно со лесна заварување, елегантен црн финиш, изграден да трае долго, да ви даде на удобноста и стабилноста треба. [Супер лесно собранието] единствен интегриран дизајн на ноќни шини и средината центар бар, напор да го поставите на кревет рамка во рамките на 20 минути или помалку, исто така, многу полесно за да ги преуредите/ дис-собранието или се движи во иднината. [Бучава слободни & поголема тежина капацитет] изградена на muti-поени поддржани направени Homdock платформа вистински бучава слободни, пошироката & подебели силна метал се направи целата кревет рамка фирма, може да се одржи до 3500lbs. [Никој лизгање] кревет slats се 1.2 инчи помал од бирото за развој на образованието страна (Слегнување дизајн) за да се задржи душек во место без душек лизгање. [Не кутија пролет потребни] целосно 14 инчи (од врвот до кат) високо ја елиминира потребата за кутија пролет, Совршено се вклопува и за било кој тип на душек, како и тешки мемориска пена душек, традиционалните душеци и многу повеќе. [Доволно под складирање] целосно 14 инчен висока (од врвот до кат) обезбеди 11.5 инчен под кревет простор за складирање. [Cal кралот кревет димензија] 86"×74"×14" (L×W×H), За cal цар големина Душек : 84"×72"(L×W), тежина : 52.9 фунти. [Минималистички стил] едноставен и класичен дизајн со исклучителна елегантен црн завршувањето ви овозможи да се зголеми просторот во вашата спална соба, за да се креира модни модерен стил чувство да одговара за било кој тип соби . [Побрза испорака] Доставува во паметни кутија до вашата врата преку Fed Ex или UPS-от страна, многу побрзо и доставени време загарантирана, Совршен housewarming или одмор подарок за пријатели, членови од семејството и повеќе. [Гаранција] 5 години гаранција гаранција за заштита на вашиот Кревет рамка против производителот дефекти и бесплатна замена за ограничени делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент