.

.

GUBA Жолти LED Итни Strobe Светла Светилник Возило Автомобил Покрив Врвот Ризик Предупредување Трепкачко Светло LED Блиц за Безбедност на Јачина на светилка

GUBA Жолти LED Итни Strobe Светла Светилник Возило Автомобил Покрив Врвот Ризик Предупредување Трепкачко Светло

DEN 352.80

Пристапност
Во достапна форма

Најновите Висок Квалитет КОЧАН Чип-Сет Технологија.Совршен за користење во Магла,Дождливо,Снежните,Прашина времето.Помогне Да Се Подобри Возачки Безбедност.Анти-судир, анти-прашина и Водоотпорен.Повеќе Трепка Режими, On/Off Switch.Ниска потрошувачка.Заштеда На Енергија.Долг животен век.Е Светилки се Вклучени : Yes Body Материјал : ABSLight Извор : LED Bulbs Is Dimmable : No Model Број : SMD LEDIs Батерии се Потребни : No Voltage : 12 VPower Извор : DCFeatures : Итни Lighting Usage : Emergency Is Батерии Вклучени : No Size Висина : 70mm, База дијаметар : 180mm Brighter и поефикасни од стандардните LED strobe светла.Видливи во текот на дневните услови се Одлични за Итни Работници, Поштенски Услуги, Изградба Возило, Безбедност, Снег Ора.

Главните карактеристики

Избор на клиент