.

.

Електрични Лук сламен покрив, Храна Хеликоптер Електрични со Полнење преку USB Мини Лук Masher Безжична Храна Хеликоптер Водоотпорен Преносни Процесор за Храна Минсер

Електрични Лук сламен покрив, Храна Хеликоптер Електрични со Полнење преку USB Мини Лук Masher Безжична Храна

DEN 370.80

Пристапност
Во достапна форма

????【Лесен за Употреба】На електрична лук masher е едно-копче за префрлање на работата.Се стави на состојки во садот, затворете го капакот, притиснете на прекинувачот, и храна може да биде сецкани во неколку секунди. ????【USB Полнење s најновите cordless мини преносни процесор за храна е дефинитивно добра помошник во вашата кујна.Таа се напојува од батерија 1200m Ah, кои обезбедуваат моќна мотивација и долга-трајни работно време.Нема потреба влечење на кабелот или приклучување на кабелот, само притисни на копчето, а потоа сé што е направено во 10 секунди.Предности : . 1)хеликоптер содржи 3 дела : Капак, 3 Лопати, Сад.На 3 делови може да се одвои, така што ќе може да се чистат лесно. (Дополнителен 100ml сад, ножеви, четка и со лажица се опремени.). 2)Притиснете го копчето на врвот и таа ќе каша вашата храна автоматски. 3)храната хеликоптер се напојува преку USB кабел.Многу погодно за на власт тоа.Ова е мулти-функција gadget, може да биде и еден хеликоптер, минсер, машина, masher, дробилката, мелница или процесор за храна.Без оглед, тоа би можело процесот на многу состојки како што се лук, ѓумбир, чили, кромид, зеленчук, некои видови ореви, па дури и мали парчиња на месо.Бесплатни вашите раце и зачувај вашето време.Тоа може да биде многу добар подарок за мајка ми, девојка во Секој фестивал : Мајки Ден, Божиќ итн.И оваа мини електрични хеликоптер е убава, не е тоа?Се надевам дека ја заслужува вашата љубов.

Главните карактеристики

Избор на клиент