.

.

FABAX Мачка Дрво Гребење Мулти-Ниво на Мачка се Искачи на Дрвото Играчка за Качување Кули Мачка Scratcher Алпинист Condo Мебел Нула Пост Миленичиња Куќа Кревет Активност Цен

FABAX Мачка Дрво Гребење Мулти-Ниво на Мачка се Искачи на Дрвото Играчка за Качување Кули Мачка Scratcher Алпинист

DEN 952.80

Пристапност
Во достапна форма

Забавно да се игра, оваа мачка дрво е крајната дом за било мачки,тоа дава внатрешен и надворешен мачки подеднакво забавно игралиште за да се пуштам на сите нивни комплет до енергија.Оваа мачка дрво ќе биде одличен придружник за време на вашата мачка раст. * Нашата мачка стан е ултра-меки кадифен обезбедува најдобар мазна се чувствуваат дека вашиот маче никогаш не може да се носат. * На врвот и на дното рабовите на мачка дрво се совршена дневна дремка.Нашата мачка дрво ќе ви донесе повеќе мирен сон!. *Вашата мачка стана многу жив на нашата мачка дрво.Мачката стан е unshaken и нема знаци на дампинг.И покрај неговата здрав изградба, нашите маче дрвја се уште доволно светлина за да се движите низ лесно. * Голема мачка дрвја кои можат да бидат фатени, crawled, спиење и остварува; мачка дрвја се дизајнирани за да ги поставите во близина на windows или аглите, и мачките сакаат да се погледне надвор од прозорецот.Ексклузивно луксуз за мачки : Вашите мачки пријатели треба пријатно домот на своите сопствени да се игра, да се нап или скокаат наоколу; оваа мачка куќа е сигурен да биде нивниот сон-се-true Save-Простор дизајн со голема condo може да се вклопуваат во вашиот дом.оваа мачка дрво совршено се вклопува во секоја соба, и со пријатен изглед гарантира благосостојба на животните и people Product Име : Мачка Tree Material : сисал + фланелен боксери + plate Size : 59*35*128cm Tips : 1. Производ големина се мери рачно, ќе има 2-3 CM грешка, ве молам, прости ми, ви благодарам.2. Поради разликата во екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од вистинската боја.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, што е можно поскоро.Приемниот време е обично 15-20 дена, Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент