.

.

Maxjoy Компатибилен Airpods Про Случај Маска, Airpods Про Заштитни Случај Солиден Полно работно Тело Тешко Школка Shockproof Покрие со Keychain Компатибилен со Apple Airpods Про Полнење Сл?

Maxjoy Компатибилен Airpods Про Случај Маска, Airpods Про Заштитни Случај Солиден Полно работно Тело Тешко Школка

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

Maxjoy AIRPODS ПРО СЛУЧАЈ ПОКРИЕ - Специјално дизајниран за вашиот Air Pods Про полнење случај.Maxjoy shockproof Airpods про заштитни случај покрие совршено компатибилни со Apple Air Pods Про Полнење Случај 2019, заштита на вашиот приклучок за слушалки од гребнатини и вдлабнатини.Не се Компатибилни со Air Pods 2 & 1. ВИСОК КВАЛИТЕТ СОЛИДЕН SHOCKPROOF AIRPODS ПРО ПОКРИЕ - Солиден shockproof Airpods Про маска направена од TPU и PC материјали прави заштитна Air Pods Про случај анти-шок, против пролизгување и анти-отпечаток.Заштита на Air Pods Про полнење случај секаде и во секое време.ЛЕСЕН ЗА ПОЛНЕЊЕ - Пред LED Видливи дизајн и шупливи дното дизајн, поддршка жица и безжично полнење.Лесно да ја полните вашата Airpods Про полнење случај без да се симне на Air Pods Про заштитни случај.ЛЕСНО ДА се НОСАТ СО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК KEYCHAIN - Преносни патување дизајниран Airpods Про случај покрие со нерѓосувачки челик метал carabiner keychain.Отстранлив keychain е лесно да се закачите на копчето прстен, спојувалка или компјутер торба.Пренослив и практичен.Maxjoy AIRPODS ПРО СЛУЧАЈ ДОДАТОЦИ - Пакет се вклучуваат : 1 * Air Pods Про Солиден Случај за Apple Air Pods Про 2019, 1 * Блек Метал Carabiner Keychain, 1 * Air Pods Про Складирање Торба.Ве молиме љубезно забелешка Air Pods Про и Air Pods Про полнење случај не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент