.

.

ПЕЈАЧОТ Сите Намена Полиестер Конец, 150-Двор, Колумбија Сина

ПЕЈАЧОТ Сите Намена Полиестер Конец, 150-Двор, Колумбија Сина

DEN 1492.80

Пристапност
Во достапна форма

Пејачот сите намена полиестер темата е идеален за шиење сите ткаенини.Пејачот темата е мазна и силен и sews совршено на сите машини од гроздобер да денешна најсовремени модели.Секој гајтанот содржи 150 метри на Колумбија Сината нишка која е colorfast и перат.Лесно да се најде шиење им помогне на веб-страница : www.easysewingrepairs.com.Singer сите намена полиестер темата е идеален за шиење сите ткаенини.Пејачот темата е мазна и силен и sews совршено на сите машини од гроздобер да денешна најсовремени модели.Секој гајтанот содржи 150 метри на Колумбија Сината нишка која е colorfast и перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент