.

.

LaserGram Двоен Ѕид Изолирани Пијалаци Може Да Носителот, Hecho En Ел Салвадор, Персоналните Гравирање Вклучени (Стандард Може, Црна)

LaserGram Двоен Ѕид Изолирани Пијалаци Може Да Носителот, Hecho En Ел Салвадор, Персоналните Гравирање Вклучени

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Дали сте уморни од вашата пијалоци постојано добивање на топла?Овој вакуум изолирани пијалаци може да носителот ќе ги чува вашите пијалаци ледено-ладна, за неколку часа!.Персоналните само начинот на кој што сакате!Секој пијалок носител е ласерски гравирани со сликата што можете да ги видите во фото заедно со вашето име или сопствен текст.Карактеристики двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик изградба со гума завртка-на врвот и има стандардна големина 12 унца алуминиум може.Даде како подарок за некој посебен или ги помине во следната летна скара.Замислете изгледот на нивното лице кога ќе го видат своето сопствено име врежани на правото може да носителот!.Прав обложени надворешноста овозможува безбеден, удобен зафат кој се елиминира кондензација.Laser Gram 12oz Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Пијалоци Може да Носителот дека е ласерски гравирани со сликата која ќе ја видите на фотографијата.Свој личен текст ќе биде ласерски гравирани подолу на сликата.На Пијалаци Држачот е изработен од прав обложени нерѓосувачки челик и карактеристики двојно ѕидови вакуум изолација со завртка-на врвот да го чува вашите пијалаци безбеден.Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да започнете измената на вашиот пијалок може да носителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент