.

.

YXQQ Рака Борење Вежба Рачка, Надлактицата Зглоб Ролери, Тегови, Бар, Професионални Рака Сила Зафат, Против Пролизгување Текстура, 3 Брзини се Прилагоди, за Салата Спо?

YXQQ Рака Борење Вежба Рачка, Надлактицата Зглоб Ролери, Тегови, Бар, Професионални Рака Сила Зафат, Против

DEN 3532.56

Пристапност
Во достапна форма

★РАЗНОВРСНА СИЛА за ОБУКА : Нашите високо-квалитетни кревање додатоци се дизајнирани за професионалци и почетниците тегови. Три брзини прилагодливи.СПЕЦИФИКАЦИЈА:Материјали : челик + најлон material Diameter : 5.★Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата. (Овој производ не содржи тегови. Стандардна конфигурација со 4 навртки, кои може да се подобри менгеме тегови и да се прилагоди на позицијата на тегови.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : 1. ★ТЕЖИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : Олабавување заклучување јаки, да ги отстраните или додадете плочи, а потоа ги заостри заклучување јаки, вие може да го добиете гира поставување на посакуваната тежина за различни вежби. Не се лизга директно жито длабоко knurling, без магнезиум во прав, исто така, има огромен триење отпорноста. ★ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ се СПРАВИ со ТЕКСТУРА ПОВРШИНА : Стандардна конфигурација со 4 навртки, кои може да се подобри менгеме тегови и да се прилагоди на позицијата на тегови.Дијаметарот е 5. Дијаметарот е 5.Нашите прилагодливи Ексцентричен гира бар е совршен за остварување и обликувањето на рацете, рамената, грбот и градите.На најлон гира бар, исто така, има голем товарот.Тие може да се користи во лични дома спортски сали за вежбање на вашиот распоред, или во комерцијална фитнес клубови. ★СПОРТ TRINING : Идеален за разни топло прозорци спортски и сила вежбање како грб, рамена, стомачни, нозе или назад обука.Не се лизга директно жито длабоко knurling, без магнезиум во прав, исто така, има огромен триење отпорноста. Оптоварување 8мм супер дебела храмови.Едноставен и убав дизајн, црна класична убавина, 360 степени сите кажува тоа е уметничка гира бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент