.

.

Yokita Премиум Cuticle Масло Пенкало Млеко и Мед за Природно Лекување Исполнет, Смирува и Moisturizes Кутикулите со Витамин Е, 2 ML (Ванила)

Yokita Премиум Cuticle Масло Пенкало Млеко и Мед за Природно Лекување Исполнет, Смирува и Moisturizes Кутикулите

DEN 156.00

Пристапност
Во достапна форма

Yokita Cuticle масло е направен со највисок квалитет состојки.Нашите производи се користат во повеќето луксузен салон бањи.Млеко и Мед јадев, ги смирува и moisturizes вашиот кутикулите и го стимулира кожи.Yokita Cuticle масло е направен со Витамин Е. делува како антиоксидантна да помогне да се заштитат против слободните радикали оштетување на вашите нокти.Витамин Е, ќе го Негуваат вашата Кутикулите и, исто така, Зајакнување на Ноктите.Нашите Cuticle масло е мазна и свиленкаста дали има светлина, избалансиран, сладок мирис.Нашите cuticle масла се направени во мали серии за да се гарантира највисок квалитет, свежина и ефикасноста на лекот.Произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент