.

.

Закажување Книга – Undated Салон Закажување Книга, 15 Минутни Интервали Ден Планер, 4.5 x 11.5 Дневни&Час Распоред Книга, 2 Колона&200 Страници, Силна Твин-Жица Обврзувачки,

Закажување Книга – Undated Салон Закажување Книга, 15 Минутни Интервали Ден Планер, 4.5 x 11.5 Дневни&Час Распоред

DEN 317.04

Пристапност
Во достапна форма

????ЗДРАВ ЗАКАЖУВАЊЕ КНИГА - Овој дневен&час планер се фокусира на час распоред, прецизни вашиот планирање и да се зголеми продуктивноста.Големината на 4.5 * 11.5 нема да заземаат премногу простор, но доволно долго за да означите надолу вашите состаноци.Со елегантен hardcover и едноставен дизајн, овој час излет ви овозможува удобно планирање & распоред искуство. ???? 15 МИНУТИ во ИНТЕРВАЛИ/СЛОТ - Голема дневен планер книга со 15 мин постепено прави распоред на состаноци убаво уредни, чисти и организирани.Тоа започнува во 6 : 30 часот наутро - 9 : 30 стр.м.помагање на вашите дневни и часовни план со пресуди пишување простор.Времето дефект овозможува лесно резервации и други услуги, изработка на вашиот организатор поефикасно.Покрај тоа, Свежи јасни линии и coloumns обоени направи тоа лесно да се направи разлика помеѓу часа. ????UNDATED&2 КОЛОНИ ДИЗАЈН - Undated распоред книга - Напишете во вашите сопствени датум.Бидејќи тоа е undated па ако земате недела/денови, вие не треба да отпад страници.Ако некоја страница е напишано погрешно, солза го исклучите без да остават трага.Згора на тоа, со 2 КОЛОНИ И 200 СТРАНИЦИ, ова резервација книга дава многу простор да се напише во состаноци, белешки, состаноци, резервации или барања, итн. ????СИЛНА СПИРАЛА ВРЗИВНО&ДЕБЕЛИ ПОКРИЕ - врзивно е многу здрав.Засилен двојно серпентина дизајн го прави страница вртење повеќе непречено, не обвивка.Можете да сврти нова страница 180 °, која е убава и издржливи.Дебела хартија покрие е и еколошки и со едноставен и елегантен дизајн, кој може добро заштитете го вашиот час планер од дамка и уништување.Овој клиент книга е совршен бизнис и лична употреба. ????ПРИЛИКИ - Совршени за Салони за Коса, Стилисти, Ноктите Техничари, принцип козметичарите, Шминка Уметници, Убавина Третмани и друга деловна употреба.Тоа го прави резервации навистина лесно, особено за зафатен продавница.Овој стилист лаптоп излет е исто така погоден за домашни и индивидуални дневен распоред.Многу ефикасен начин на распоред од час и ден.Боја : White Size: 4.5" x 11.5" Inches Material : Премиум Хартија, Hardcover Date : Undated, Можете да започнете го на било кој ден од неделата сакате~!.

Главните карактеристики

Избор на клиент