.

.

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.МЕКА ТКАЕНИНА : Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip Pullover е направена за удобно дели и секојдневниот живот – во секоја сезона.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Со краток zip јака дека е доволно флексибилен за да се носат нагоре или надолу за дополнителна топлина како што е потребно, ова се повлече над обезбедува одлична средниот слој за заштита од студено време студ.РЕДОВНО ОДГОВАРА : модерен дизајн со одговара за активни носат, во комбинација со мека и лесна руно, ќе се направи оваа јакна главен за многу удобно на отворено настани.ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Мека и топло, памук, полиестер мешавина материјал е совршен надворешниот или средниот слој, природна за секоја зима активност.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен облека ќе уживате за сезони за да се дојде.Удобно дели за секојдневниот живот во било која сезона, оваа атмосфера половина-zip sweatshirt ви држи топло со беспрекорен надворешен инспирирани од стилот.Совршен за на Пролет, Есен или Зима.Можете да се загрее и да се грижи-слободна во ова pullover направена од мека памучна смеса.Тоа е совршено дели парче и првата линија на одбрана за борба против студот.Дополнителна бонус е пријатна јака дека е доволно флексибилен за да го носат горе или долу, во зависност од посакуваното ниво на toastiness.Колумбија ја нуди оваа pullover во повеќе бои и големини.Достапни во продолжен големината.Редовно Се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент