.

.

Илјадагодишната Научни Microcentrifuge Цевка Багажник, Autoclavable, Бела Боја, 8 Количество, Големо Пакува во Пластична Кеса

Илјадагодишната Научни Microcentrifuge Цевка Багажник, Autoclavable, Бела Боја, 8 Количество, Големо Пакува

DEN 1956.00

Пристапност
Во достапна форма

8-Count - Autoclavable Microcentrifuge Полици со 24-Слотови (6 редови и 6 колони).Microcentrifuge Полици се Компатибилни со 0.5 m L, 1m L, и 2 m L microcentrifuge цевки.Преградата се поврзува на секоја страна - Овозможува прилог на неколку полици за поголеми експерименти.Направени со Ултра Чиста USP Класа VI Заверена Богородица Полипропилен - не-токсични, отпорни на биолошките течности, повеќето киселини, алкални материи и органски растворувачи.Рек Боја : Бела.Autoclavable Microcentrifuge Полици со 24-Слотови (6 редови и 6 колони).

Главните карактеристики

Избор на клиент