.

.

Сад HDW/U S ХА TV715037 8x6 28GA Galv Напрсток

Сад HDW/U S ХА TV715037 8x6 28GA Galv Напрсток

DEN 418.08

Пристапност
Во достапна форма

Производот е лесен за употреба.Производот е висока издржливи.Производот е произведен во Кина.Пакет димензии : 1.0" L x 1.0" W x 1.0" Х. производот е лесен за употреба.Производот е висока трајни и одговара на клиентите услов.Производот е произведен во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент