.

.

Машки Електрични USB Полнење Пенисот Пумпа Extender се Зголеми Големината и Силата Издржливост Тренер за да Биде Посилна Џеб Пичка Пенисот Голема Големина Машки Делукс

Машки Електрични USB Полнење Пенисот Пумпа Extender се Зголеми Големината и Силата Издржливост Тренер за да

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од АБС, не-токсични, без мирис и безбедно материјал.Лесен за инсталација и без потреба за собрание.Затворени од страна на мек и флексибилен ткаенината, вие ќе се чувствувате добро и се чувствувам одлично.Направен од силикон и ПВЦ, безбедни и не се отровни,не штети на човечкото тело.Овој прирачник пумпа ви дава силна и целосна чувство!.На пумпата се создава вакум кој ќе генерира притисок и промовирање на протокот на крв.Можете да видите јасно вредност преку притисок мерач да се направи долгорочен план за зголемување на интензитетот, големина и чувствителност на забава.Сите производи се пакуваат во приватна и еколошки со дискретна превозот, ве молиме, не грижете се, само вие знаете тајната.Секоја тренинг сесија беше продуктивна.Карактеристики : монтажни дизајн, прецизна скала, безбеден и еколошки, додадете карактеристики.Ако ви треба нашата помош, ве молиме испратете ни e-mail.Ние ги користиме тајна пакување за да се заштити вашата приватност, ве молиме да бидат сигурни да се купи. *Ве молиме чисти пред и по секоја употреба.Употреба на алкохол, gasonline или acetone средства за чистење е Строго Забрането. *Не го ставајте на производот директно во врела вода да го чистите.

Главните карактеристики

Избор на клиент