.

.

Liftall EN1804DX9 Полиестер Веб Бескрајни Прашка, 1-ply, 4 x 9'

Liftall EN1804DX9 Полиестер Веб Бескрајни Прашка, 1-ply, 4 x 9'

DEN 4095.36

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Жолта третман resistants триење.Традиционалните стандард во веб slings.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Полиестер веб протега помалку, промовира оптоварување се контролира.TUFF-ОЗНАКА гаранции OSHA потребни информации трае животот на прашка.

Главните карактеристики

Избор на клиент