.

.

2018 Topps Throwback четврток (TBT) Бејзбол #229 Shohei Ohtani Дебитант Картичка - Хитови Првиот Кариера Насловна Испратена - Само 667 направен!

2018 Topps Throwback четврток (TBT) Бејзбол 229 Shohei Ohtani Дебитант Картичка - Хитови Првиот Кариера Насловна

DEN 1838.40

Пристапност
Во достапна форма

Службен Дебитант Картичка.Само 667 направени.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во заштитен врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2018 Topps Throwback четврток (TBT) Бејзбол #229 Shohei Ohtani Дебитант Картичка.Ова е оригинален, автентичен бејзбол картичка на Shohei Ohtani произведени од страна на Topps во 2018 користење на 1981 година Topps дизајн.Во горниот десен агол регионот на картичката ќе се види на официјалната РК логото, се укажува дека ова е вистински Дебитант Картичка.Според Topps, само 667 на овие картички биле произведени.Картичката е во Близина на Нане да Нане состојба.Акции на фотографијата е прикажано.

Главните карактеристики

Избор на клиент